Gyvūnų viešbučio Barkvilis patalpose yra atskiros zonos, skirtos šunims, katėms bei kitiems smulkiems gyvūnams. Šunims ir katėms skiriami individualūs šildomi kambariai, kuriuose jie gali ramiai ilsėtis ir saugiai jaustis nakties metu, o dienos metu žaisti su savo žaislais ar mėgautis skanėstais,. Taip išvengiama potencialiai nesaugaus kontakto su kitu gyvūnu ir su tuo susijusių rizikų.

Šunų viešbutis

Šunų viešbutyje mažos veislės šunys yra apgyvendinami atskiroje zonoje nuo didelių veislių. Mažų veislių šunims iki 10kg siūlome rinktis standartinį arba pagerintą kambarį, kuriame yra daugiau erdvės bei natūralaus apšvietimo. Vidutinių bei didelių veislių šunims siūlome kambarius su išėjimu į aptvertą lauko aikštelę.

Kačių viešbutis

Kačių viešbutyje yra įrengti standartiniai bei pagerinti šviesūs kambariai. Katėms yra įrengta atskira žaidimų erdvė, kurioje jos gali laipioti, karstytis, tyrinėti aplinką ar tiesiog žiūrėti per langą.

Smulkių gyvūnų viešbutis

Smulkūs gyvūnai apgyvendinami savo narvuose arba gali rezervuoti atskirą kambarį (galima rinktis iš katėms siūlomų kambarių).