Tai dažniausiai užduodamas klausimas. Jei su gyvūnu niekas neužsiima ir palieka vieną, be abejo, jis liūdi nesvarbu kur paliktas – viešbutyje ar namuose, pas draugus ar gimines. Dienotvarkė viešbutyje ir namuose ta pati, t.y. rytinis pasivaikščiojimas, pusryčiai, tuomet augintiniai paliekami vieni iki vakarinio pasivaikščiojimo bei vakarienės. Jei savo augintiniui papildomai užsakote dienos užsiėmimus, tuomet Jūsų augintinis gauna gerų emocijų ir neturi laiko liūdėti. Užsiėmimų metu vedame augintinius į lauką, einame pasivaikščioti arba žaidžiame aikštelėje, stengiamės rasti kitų keturkojų draugų, duodame išmanių žaislų, todėl dienos užsiėmimus augintiniai labai mėgsta ir jų laukia. Po tokių gerų potyrių augintiniai su džiaugsmu grįžta į viešbutį.

Taip, priimti galime tiek didelius, tiek mažus šunis. Šunims, sveriantiems virš 40kg, skiriami didesni kambariai.

Šunys žaidimo aikštelėje yra nuolat prižiūrimi. Barkvilio komanda itin kruopščiai parenka žaidimo partnerius. Jei yra nors menkiausia rizika susižeisti, šunys yra atskiriami.

Pirmiausia informuojame šeimininkus. Nesant galimybei susisiekti su jais, informuojame jų artimuosius. Šeimininkai išvykdami turi palikti kontaktinius asmenis, jei su jais nebus galimybės susisiekti. Tuomet gyvūną skubiai vežame į veterinarijos kliniką arba veterinarijos gydytojas iškviečiamas į viešbutį.

Jums pageidaujant galime išmaudyti, sušukuoti, nukirpti nagus ir išvalyti akytes bei ausytes Jūsų augintiniui. Taip pat pageidaujant suorganizuojame vizitą pas profesionalią gyvūnų kirpėją ir pasirūpiname augintinio kelione į ir iš kirpėjos salono.

Pagal VMVT keliamus reikalavimus priimame vyresnius kaip 12 savaičių amžiaus šunis, kates bei šeškus. Jie turi būti vakcinuoti nuo pasiutligės ir gyvūno augintinio savininkas turi pateikti tai patvirtinantį dokumentą.

Šeimininkams pageidaujant galima laikyti viename kambaryje arba atskiruose. Viename kambaryje laikomų augintinių viešnagė kainuos pigiau.

Taip, viešbutyje yra tam pritaikytos sąlygos. Svarbu užšaldyti maistą dienos normomis.

Prieš atvykstant į viešbutį būtina atlikti išankstinę viešnagės rezervaciją ir ją patvirtinus viešbučio administracijai, sumokėti 15 eur rezervacijos mokestį*. Atvykus būtina pristatyti augintinio skiepų pasą su įrašais apie galiojančias pasiutligės ir kompleksines vakcinas.

Daugiau apie tai skaitykite čia.

*Viešnagės atšaukimo atveju rezervacijos mokestis nėra gražinamas. Rezervacijos mokesčio nebūtina mokėti jei rezervacija patvirtinta likus dienai ar dviems iki pačios viešnagės.

Atvykstant  būtina atsivežti augintiniui įprastą kasdienį jo maistą, galima įdėti skanukus, žaislų, daiktų su šeimininkų ir namų kvapu.

Nerekomenduojame vežtis puošnių ar minkštų guolių, nes jie gali nukentėti viešnagės metu (būti sudraskyti, išpurvinti ar apdergti).

Daugiau apie tai skaitykite čia.