Viešbutis • Dienos centras • Auklė į namus

+370 699 59894

Šunų kambarėlio nuoma gyvūnų viešbutyje "Barkvilis"

Šunų viešbučio kainos


Rezervacija internetu

Paslaugų paketai

Jei Jūsų šuo aktyvus, tuomet šis paslaugų paketas skirtas kaip tik jūsų augintiniui. Pasirūpinsime, kad jis gautų tinkamą iškrovą ne tik lauko aikštelėje, bet ir turėtų ką veikti vienas savo kambarėlyje. Užimtas augintinis - laimingas augintinis.

Paketą sudaro:

Dienos užsiėmimai - kasdien jūsų šuo leis laiką žaidimo aikštelėje atsakingai parenkant tinkamą žaidimų partnerį arba individualiai su prižiūrėtoju;

Skanėstai - kasdien pagal šuns dydį parenkami ilgai kramtomi skanėstai, pvz.: džiovinta kiaulės uodega arba triušių ausytės;

Žaislai - kasdien pasiūlomas interaktyvus žaislas, paskanintas skanėstais, turiningam laiko leidimui kambarėlyje.

Kaina: 9 EUR/diena.

Jei jūsų šuo jaučia išsiskyrimo nerimą, nejaukiau jaučiasi nepažįstamoje aplinkoje, tuomet šis paslaugų paketas padės jam greičiau adaptuotis.

Paketą sudaro:

Dienos užsiėmimai - kasdien jūsų augintiniui skirsime papildomą dėmesį, kad greičiau įgytume jo pasitikėjimą. Vieniems padeda tiesiog būvimas šalia žmogaus, kitus atpalaiduoja pasivaikščiojimas, tretiems reikia kitų augintinių draugijos. Dienos užsiėmimų metu suteikiame tai, kas jūsų augintinį padaro laimingu;

Aromaterapija - padeda sumažinti arba kontroliuoti baimės ir streso požymius;

Skanėstai - džiovinta kiaulių uodega ar triušių ausytės dažniausiai atkreipia net ir labiausiai nerimaujančių šunų dėmesį;

Kaina: 9 EUR/diena.

Rūpinatės savo augintinio išvaizda? Jums svarbu jį matyti švarų ir tvarkingą? Tuomet šis paketas skirtas jūsų augintiniui.

Šukavimas - kasdienis šukavimas padeda iššukuoti purvą, neleidžia susidaryti sąvėloms, palaikyti gerą kailio būklę;

Akių, ausų, nosies priežiūra - kasdienė akyčių, ausų ar nosies priežiūra būtina šuns veislėms, linkusioms į traiškanojimą ar šlapiavimą;

Maudymas - augintinis namo važiuoja švarus ir tvarkingas. Šėriai ir purvas lieka viešbutyje;

Kaina: 18 EUR už viešnagę.

Papildomos viešbučio paslaugos

Dienos užsiėmimai priklauso nuo augintinio poreikių. Kam dūkimas su gentainiu kelia didžiausią džiaugsmą, kam norisi ramiai pasivaikščioti, kas pamišęs dėl kamuoliuko, kas labiausiai nori ant rankų pasėdėti ir t.t.

Dienos užsiėmimai sukuria teigiamą asociaciją. Augintiniai greičiau atsipalaiduoja. Šeimininkų išvykimas siejasi su pramogomis, o ne su palikimu.

Kaina: - 7,00 EUR/diena. Antram bei trečiam augintiniui taikoma 100% nuolaida.

Jei neturite laiko ar sąlygų transportuoti savo naminį gyvūną, užsisakykite paslaugą - augintinių taksi. Mes pervešime Jūsų augintinį į viešbutį, kirpyklą, veterinarijos kliniką ar į kaimą pas močiutę. Taksi paslauga teikiama tarpe 10.00 - 16.00val.

Kaina: - 0,60 EUR/km (min. 12EUR)

Jei Jūsų augintinio kailiui reikalinga kasdieninė priežiūra, mūsų komanda tuo pasirūpins.

Kaina: nuo 1.50 EUR (priklausomai nuo Jūsų pageidavimų)

Jei jaudinatės dėl savo augintinio bei norite sužinoti kaip jam sekasi viešėti viešbutyje ar dienos centre, galite jį stebėti savo išmaniajame telefone.

Kaina: - 2,50 EUR/para

Jums pageidaujant nukirpsime augintiniui nagus. Atminkite, per ilgi nagai deformuoja pėdą, didėja tikimybė skausmingai nusiplėšti nagą.

Kaina: - 6.00 EUR

Palikite šuns maudymo rūpesčius mums. Išvengsite šlapio šuns kailio kvapo, šėrių ir purvo savo namuose.

Kaina: - 15-20EUR (priklausomai nuo dydžio)

Viešbutis pasilieka teisę keisti įkainius be atskiro išankstinio įspėjimo.

Mūsų svečių saugumui:

  1. Rujojančios kalės bei agresyvūs šunys viešbutyje nepriimami. Jiems teikiama paslauga Priežiūra namuose  Dėl agresyvių šunų priežiūros yra papildomų sąlygų. Skambinti tel.: 8 699 59894.
  2. Reikalinga galiojanti veterinarinė pažyma (vakcinacija). Būtinas skiepas nuo pasiutligės. Taip pat rekomenduojame skiepytis ir nuo itin užkrečiamos ligos - šunidžių kosulio. Neskiepytiems šunims siūloma paslauga Priežiūra namuose.
  3. Šunys vienokiomis ar kitokiomis priemonėmis turi būti apsaugoti nuo erkių.