Viešbutis • Dienos centras • Auklė į namus

+370 699 59894

Kačių ir šeškų kambarėlio nuoma gyvunų viešbutyje "Barkvilis"

Kačių viešbučio kainos

 

Rezervacija internetu

Paslaugų paketai

Jei Jūsų katė aktyvi, tuomet šis paslaugų paketas skirtas kaip tik jūsų augintinei. Pasirūpinsime, kad ji gautų tinkamą užimtumą ne tik žaidimo aikštelėje, bet ir turėtų ką veikti viena savo kambarėlyje. Užimtas augintinis - laimingas augintinis.

Paketą sudaro:

Dienos užsiėmimai - kasdien augintinis turės galimybę leisti laiką žaidimų aikštelėje. Galės laipioti po laipynes, tyrinėti kitas gyvūnų rūšis ar tiesiog ilsėtis mums ant rankų;

Interaktyvūs žaislai - šalia fizinės iškrovos siūlome šiek tiek protinio darbo. Interaktyvūs žaislai skatina mąstyti, taip augintinis įgauna naujos patirties;

Skanėstai - augintinis turės ką veikti savo kambarėlyje vienas, jei turės vytinto tuno. Šiam delikatesui mažai kas atsispiria;

Kaina: - 5 EUR/diena.

Jei jūsų katė jaučia išsiskyrimo nerimą, nejaukiai jaučiasi nepažįstamoje aplinkoje, tuomet šis paslaugų paketas padės jai greičiau adaptuotis.

Paketą sudaro:

Dienos užsiėmimai - augintinis turės galimybę leisti laiką kartu su personalu. Dienos užsiėmimų tikslas kaip įmanoma greičiau užmegzti ryšį tarp augintinio ir personalo;

Feromonai - padeda sumažinti arba kontroliuoti baimės ir streso požymius;

Skanėstai - Vytintas tunas dažniausiai abejingų nepalieka. Šiam delikatesui mažai kas atsispiria;

Kaina: - 5 EUR/diena.

 Papildomos paslaugos

Žaidimo kambarys skatina gyvūnus mankštintis, laipioti, tyrinėti naują aplinką. Kas mėgsta gentainių draugiją (tik šeimininkams leidus), kas labiau mėgsta sekioti paskui personalą, kas laimingiausias tupėdamas ant rankų bei glostomas.

Dienos užsiėmimai skirti tiems, kurie nenori, kad jų augintinis būtų nuolat uždarytas savo kambarėlyje vienas.

Kaina: - 3,00 EUR/para

Jei neturite laiko ar galimybių transportuoti savo naminį gyvūną, užsisakykite paslaugą - augintinių taksi. Mes pervešime Jūsų katę į viešbutį, kirpyklą, veterinarijos kliniką ar į kaimą pas močiutę. Paslauga teikiama tarpe 10:00-16:00val.

Kaina: -0,60EUR/km (min. 12EUR)

Jei Jūsų katės kailiui reikalinga kasdieninė priežiūra, mūsų komanda tuo pasirūpins.

Kaina: nuo 1,50 EUR (priklausomai nuo Jūsų pageidavimų)

Jei jaudinatės dėl savo augintinio bei norite sužinoti kaip jam sekasi viešėti viešbutyje ar dienos centre, galite jį stebėti savo išmaniajame telefone.

Kaina: - 2,50EUR/para

Viešbutis pasilieka teisę keisti įkainius be atskiro įspėjimo. 

Mūsų svečių saugumui:

  1. Reikalinga galiojanti veterinarinė pažyma apie gyvūnų vakcinaciją nuo pasiutligės. Neskiepytiems augintiniams siūlome paslaugą priežiūra namuose.
  2. Vyresniems nei 6 mėn. katinams būtina kastracija. Nekastruotiems katinams siūlome paslaugą priežiūra namuose