Viešbutis • Dienos centras • Auklė į namus

+370 699 59894

DUK - dažniausiai užduodami klausimai

  • Ar augintiniai liūdi be šeimininkų?

Tai dažniausiai užduodamas klausimas. Jei su gyvūnu niekas neužsiima ir palieka vieną, be abejo, jis liūdi nesvarbu kur paliktas - viešbutyje ar namuose, pas draugus ar gimines. Dienotvarkė viešbutyje ir namuose ta pati, t.y. rytinis pasivaikščiojimas, pusryčiai, tuomet augintiniai paliekami vieni iki vakarinio pasivaikščiojimo bei vakarienės. Jei savo augintiniui papildomai užsakote dienos užsiėmimus, tuomet Jūsų augintinis gauna gerų emocijų ir neturi laiko liūdėti. Užsiėmimų metu vedame augintinius į lauką, einame pasivaikščioti arba žaidžiame aikštelėje, stengiamės rasti kitų keturkojų draugų, duodame išmanių žaislų, todėl dienos užsiėmimus augintiniai labai mėgsta ir jų laukia. Po tokių gerų potyrių augintiniai su džiaugsmu grįžta į viešbutį. 

  • Ar viešbutis priima itin didelius šunis?

Taip, priimti galime tiek didelius, tiek mažus šunis. Šunims, sveriantiems virš 40kg, skiriami didesni kambariai.

  • Ar mažo šuns nesutryps didelis šuo?

Šunys žaidimo aikštelėje yra nuolat prižiūrimi. Barkvilio komanda itin kruopščiai parenka žaidimo partnerius. Jei yra nors menkiausia rizika susižeisti, šunys yra atskiriami.

  • Kas bus, jei gyvūnas pasijaus blogai viešnagės metu.

Pirmiausia informuojame šeimininkus. Nesant galimybei susisiekti su jais, informuojame jų artimuosius. Šeimininkai išvykdami turi palikti kontaktinius asmenis, jei su jais nebus galimybės susisiekti. Tuomet gyvūną skubiai vežame į veterinarijos kliniką arba veterinarijos gydytojas iškviečiamas į viešbutį.

  •  Ar maudote, kerpate gyvūnus?

Jums pageidaujant galime išmaudyti, sušukuoti, nukirpti nagus ir išvalyti akytes bei ausytes Jūsų augintiniui. Taip pat pageidaujant suorganizuojame vizitą pas profesionalią gyvūnų kirpėją ir pasirūpiname augintinio kelione į ir iš kirpėjos salono. 

  • Ar viešbutis priima jaunus šuniukus?

Pagal VMVT keliamus reikalavimus priimame vyresnius kaip 12 savaičių amžiaus šunis, kates bei šeškus. Jie turi būti vakcinuoti nuo pasiutligės ir gyvūno augintinio savininkas turi pateikti tai patvirtinantį dokumentą. 

  • Ar vienos šeimos augintiniai laikomi kartu ar atskirai?

Šeimininkams pageidaujant galima laikyti viename kambaryje arba atskiruose. Viename kambaryje laikomi augintiniai kainuoja pigiau.  

  • Ar viešbutyje yra tinkamos sąlygos augintinius maitinti žalia mėsa, košėmis?

Taip, viešbutyje yra tam pritaikytos sąlygos. Svarbu užšaldyti maistą dienos normomis.